HDSERVER İPTV

Yayınlarımız donmadan, takılmadan rahatça izleyebileceğiniz altyapıya sahiptir. Türkiye’nin ve Avrupa’nın en hızlısı ve en iyi ip tv altyapısı ile sizde tanışın..

WHATSAPP DESTEK HATTI Hemen Satın Al

HD Server İptv | Kurulum

İLETİŞİME GEÇİN

 • Android cihazınıza iptv smarters uygulmasını google Play uygulamasından tıklayarak indirebilirsiniz.
  İndirdikten sonra size verilen kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapabileceksiniz.
  Android Telefon Kurulumu
  Android uygulamamızı play storedan indirebilirsiniz. Uygulama Adı= İptv Smarters Pro indir= https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nst.iptvsmarterstvbox&hl=tr
  Xtream bilgileri ile giriş yapınız. Sonra bizden aldığınız kullanıcı adı, şifre ve url yi girerek giriş yapın.
  Daha sonra Ayarlar kısmına girin ( Stream format yada Akış biçimi ) ayarına girin (.ts) uzantıllı olan seçeneği seçin kaydedin daha sonra izleyebilirsiniz.

SMART IPTV uygulaması, artık Samsung marketlerden kaldırıldı. Bu sebeple herhangi bir abonelik satın almadan önce uygulamanın televizyonunuzda olup olmadığını kontrol edin.

Mag, İp TV almanızı sağlayan bir cihazdır. Cihazın kurulumu oldukça basittir. İp TV yüklemek için öncelikli olarak cihazın ayarlar kısmına gelmeniz gerekmektedir. Setting bölümünü bularak buradan System Setting alanına girmeniz gerekir. Bu alandan sonra portal kısmına ulaşın. Portal kısmına ip TV sağlayıcınızdan aldığınız ayarları girersiniz. Her sağlayıcının vermiş olduğu portal bilgileri farklılık göstermektedir. Bu bilgileri almak için sağlayıcınız ile irtibat kurmanız gerekmektedir. İşlemi bitirdikten sonra settings bölümüne gelerek restart portal kısmına tıklamanız gerekmektedir. Böylelikle işleminiz tamamlanmış olacaktır. Basit ve hızlı bir şekilde cihaz kurulumunu tamamlanmış olacaktır.

 • REDLINE TS IPTV KURULUMU
  Redline TS Cihazlar İçin Hazır Dosyayı Direkt Olarak Tarafınıza İletmekteyiz.
  Satın Aldıktan Sonra Cihaz Marka Modelinizi Bize İletmeniz Yeterli Olacaktır.
  Size Yolladığımız Dosyayı USB İçerisine Atıp Cihaza Takınız.
  Daha Sonra USB’yi Redline’a Bağlayıp, Cihazın Menüsünden İPTV İzleme Menüsünü Açınız.
  Cihazınızın Kumandasında Bulunan Audio Tuşuna Basarak Kanalları Cihaz Hafızasına Alınız.
  Sonrasında Mavi Tuşa Basarak İPTV Kanallarınızı Kaydederek İzlemeye Başlayınız.

Dreamstar Cihazlar İçin Hazır Dosyayı Direkt Olarak Tarafınıza İletmekteyiz.
Satın Aldıktan Sonra Cihaz Marka Modelinizi Bize İletmeniz Yeterli Olacaktır.
Size Yolladığımız Dosyayı USB İçerisine Atıp Cihaza Takınız.

Adını sıkça duyduğumuz iptv teknolojisi sizlere zaman ve program kısıtlaması getirmeden rahat ve konforlu izleme imkanı sunan bir teknolojidir. Kısaca internet protokol televizyon anlamına gelen bu sistemde fiber optik ve çanak uydu ile video akışı sağlanır.
Öncelikle aldığınız kutuyu açın ve televizyona cihazı ve parçalarını uygun şekilde monte edin. Cihazı monte ettikten sonra ekranda çıkan yazılım güncellemesini internet üzerinden yükleyin. Menüden panel ayarlarını bulun. Size gönderilen kullanıcı adı ve şifre ile giriş yaparak kaydedin. Kaydettikten sonra tüm kanallar yüklenecektir. Bir defa kurulum ve güncelleme yapmak yeterli olacaktır. Daha sonra keyifle izlemeye başlayabilirsiniz.
Televizyon kanallarında sınırlı program varken iptv teknolojisinde sınırsız program izleme seçeneği vardır. Cihaza birden fazla iptv yükleyip geçiş yapabilirsiniz. Sinema, spor, haber, belgesel, çocuk kuşağı gibi birçok alanı vardır. Yeni eklenen program ve kanallar için ayrıca güncelleme almanıza gerek yoktur. Otomatik olarak yüklenecektir. Bu teknoloji ile artık kanallar arasında sürekli zap yapmak zorunda kalmayacaksınız.

UYGULAMALARIMIZ